Ricoh Pentax K-1 Silver Edition
YENİ

Ricoh, Pentax K-1 modelinin gümüş sürümü geliyor...

Yeni Ürünler  |  Ricoh Pentax  |  Body

YENİ

Ricoh Pentax K-1 Silver Edition geliyor

Uyum |  Özellikler  |  Teknik

 

Ricoh, Pentax K-1 modelinin gümüş sürümü geliyor...

Ricoh, Pentax K-1 çok özel bir modelle geliyor. Pentax'ın en iyi bodylerinden birisi olan Ricoh Pentax K-1 dünya genelinde sadece 2 bin adet üretilip satılacak "Silver" modelini duyurdu.

2017 yılı Eylül aynda stışa çıkacak olan bu çok özel model lensleri, paketi ve diğer özellikleriyle kolleksiyonerlik bir set olacak.

Ricoh, Pentax K-1 36MP tam çerçeve (Full frame) DSLR gövdenin bu kez özel bir üretimiyle dikkatleri üzerine çekti. Ancak bu özel model 2017 yılı Eylül ayında vitrinlerdeki yerini alacak ama bu çok özel seti almaya niyetliyseniz sadece 2000 (iki bin) adet üretleceğini de unutmayın.

Ricoh Pentak K-1 Silver, Pentax FA lenslere uyumlu kamera gövdesi ve pil yuvası üzerinde çok yüksek kaliteli bir gümüş renk kaplama içeriyor. Özel Logo ile sınırlı sayıda üretilen Ricoh Pentaz K-1 Silver özel paketi ile gelecek.

Pakette bir pil yuvası ve iki pil bulunmaktadır. Tüm parçalar, özel olarak tasarlanmış bir ürün kutusuna sarılmış halde geliyor.

Ricoh Pentax K-1 Silver Edition, eylül ortasında satışa sunulacak. İngiltere'de tavsiye edilen perakende fiyatı 2,150 £ (yaklaşık 2755 dolar). ABD fiyatlandırmasına ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

Ricoh Pentax K-1 çok iyi bir gövde olarak öne çıktı ve filmli kameralar döneminden dijiale geçişte biraz geç kaldığı için eleştirilen Pentax'ın Ricoh'la yakaladığı dijital segment başarısını da bir kez daha ortaya çıkartmıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

http://news.ricoh-imaging.co.jp/rim_info2/2017/20170824_022478.html